Za spolupráci s paní Petrou Bradovou jsme velice vděčni. Je empatická, lidská, milá, otevřená, zkrátka člověk na svém místě. Děkujeme za její skvělý přístup a pomoc.


K. S.

Léčivé rozhovory jsou opravdu léčivé. Vždy jsem byla vlídně přijata a vyslechnuta. Žádné soudy a rady, jen profesionální vedení, abych si k řešení došla sama. Vždy odcházím silnější. Děkuji.


A. N.

Dlouho jsem váhal, zda přijít na terapie. Byl jsem příjemně překvapený, co vše mi může přinést. Díky otázkám, které dostávám, mohu o svých problémech přemýšlet jinak a nově. Dnes vidím terapii jako nejlepší možnou investici, jak o sebe pečovat.


J. R.

Dlouho se léčím s duševním onemocněním a psychoterapie jsou jednou z mnoha opor, co dostávám. Sezení probíhají vždy nenásilně a můžu mluvit o čemkoli a rozhodně za to nejsem odsouzená a nikdy nebudu. Přístup je úžasný a hlednání cesty z mého zakletého světa se mi zdá o to jednodušší, když vím, že mám po svém boku někoho, kdo mi pomáhá a rozumí.


L. P.

Když mě bolí zub zajdu si k zubaři, když mě bolí záda, navštívím fyzioterapeuta, no a mě začala bolet duše tak jsem se ji rozhodla léčit rozhovorem s někým, kdo je k tomu povolaný. Při výběru, komu svěřím svoji psýché jsem měla víc než šťastnou ruku. Jenom díky Vám, Terezo, jsem během roku ušla cestu od vystrašené, vystresované, úzkostné hromádky neštěstí a matky dvou dětí, co si neví rady sama se sebou a se svými obavami o ně, k člověku, který si začal víc vážit sám sebe i toho, co má, umí a dokáže. Nabyla jsem větší jistoty a naučila se krotit svoje obavy. Navíc celou tu cestu jsem měla úžasný doprovod. Byly jsme na stejné vlně a měla jsem absolutní důvěru ve vše, čím jsem během terapie procházela. Děkuji. Příjemným překvapením a bonusem bylo navíc i to, že jste na seznamu schválených terapeutů VZP. Ještě jednou Vám za všechny společné hodiny ze srdce děkuji. 


M. B.